Kontaktid

SA Tartu Perekodu Käopesa

Jaama 72, 50605, Tartu

Registrikood: 90012478

Üldtelefon: 740 5400

info@kaopesa.ee


Juhataja

Piret Väljaots

tel 740 5804

juhataja@kaopesa.ee


Juhiabi

Ly Kütt

tel 740 5400

info@kaopesa.ee


Peremaja Põhjapesa

peremaja vanem Pille Plinte

585 31660

pille@kaopesa.ee


Peremaja Pesapuu

peremaja vanem Tamara Pärnpuu

585 31629

tamara@kaopesa.ee


Peremaja Lõunapesa

peremaja vanem Angelika Asper

555 33720

angelika@kaopesa.ee


Noortepesa

peremaja vanem Rita Rein

585 31461

rita@kaopesa.ee


Pisipesa

peremaja vanem Marina Kull

556 96818

marina@kaopesa.ee