SA Tartu Perekodu Käopesa

Jaama 72, 50605, Tartu

Registrikood: 90012478 

Facebook: SA Tartu Perekodu Käopesa


Juhataja Taivi Kõiv

tel 740 5804 juhataja@kaopesa.ee


Juhiabi Ly Kütt

tel 740 5400 info@kaopesa.ee


Projektijuht Ülle Võsu 

tel 5328 5757 ylle@kaopesa.ee


Sotsiaaltöötaja Margit Orma

tel 5359 9472 margit@kaopesa.ee


Füsioterapeut Lea Zirk

lea@kaopesa.ee


Kogemusnõustaja Marina Kull

tel 5865 6564   marina@kaopesa.ee


Peremaja Põhjapesa

peremaja vanem Pille Plinte pille@kaopesa.ee

5853 1660 Põhjapesa maja 


Peremaja Pesapuu

peremaja vanem Jana Rossmann jana@kaopesa.ee

5853 1629 Pesapuu peremaja


Peremaja Lõunapesa

peremaja vanem Angelika Asper angelika@kaopesa.ee

5553 3720 Lõunapesa peremaja


Noortepesa

peremaja vanem Carmen Rootsi carmen@kaopesa.ee

5853 1461 Noortepesa pere 


Pisipesa

peremaja vanem Marina Kull marina@kaopesa.ee

5569 6818 Pisipesa pere


Intervallteenuse hooldustöötajad

 5917 6622