SA Tartu Perekodu Käopesa

Jaama 72, 50605, Tartu

Registrikood: 90012478 

Facebook: SA Tartu Perekodu Käopesa


Juhataja

Taivi Kõiv

tel 740 5804

juhataja@kaopesa.ee


Juhiabi

Ly Kütt

tel 740 5400

info@kaopesa.ee


Projektijuht

Ülle Võsu

tel 53285757

ylle@kaopesa.ee


Füsioterapeut

Lea Zirk

lea@kaopesa.ee


Peremaja Põhjapesa

peremaja vanem Pille Plinte pille@kaopesa.ee

5853 1660 Põhjapesa maja 


Peremaja Pesapuu

peremaja vanem Jana Rossmann jana@kaopesa.ee

5853 1629 Pesapuu peremaja


Peremaja Lõunapesa

peremaja vanem Angelika Asper angelika@kaopesa.ee

5553 3720 Lõunapesa peremaja


Noortepesa

peremaja vanema kohusetäitja Ülle Võsu  ylle@kaopesa.ee

5853 1461 Noortepesa pere


Pisipesa

peremaja vanem Marina Kull marina@kaopesa.ee

5569 6818 Pisipesa pere