KRIISIOLUKORD!

Seoses eriolukorra kehtestamisega riigis on rangelt keelatud kõik külastused perekodus. Palume mõistvat suhtumist, sest soovime tagada oma klientide heaolu!

Püsige terved!

SA Tartu Perekodu Käopesa pere

SA Tartu Perekodu Käopesa

Jaama 72, 50605, Tartu

Registrikood: 90012478

Üldtelefon: 740 5400

info@kaopesa.ee


Juhataja

Taivi Kõiv

tel 740 5804

juhataja@kaopesa.ee


Juhiabi

Ly Kütt

tel 740 5400

info@kaopesa.ee


Peremaja Põhjapesa

peremaja vanem Pille Plinte

5853 1660

pille@kaopesa.ee


Peremaja Pesapuu

peremaja vanem Tamara Pärnpuu

5853 1629

tamara@kaopesa.ee


Peremaja Lõunapesa

peremaja vanem Angelika Asper

5553 3720

angelika@kaopesa.ee


Noortepesa

peremaja vanem Rita Rein

5853 1461

rita@kaopesa.ee


Pisipesa

peremaja vanem Marina Kull

5569 6818

marina@kaopesa.ee