Toeta meid ja meie tegevusi

SA Tartu Perekodu Käopesa tänab kõiki heategijaid, kes annavad oma väikese panuse asendushooldusel olevate laste abistamiseks.

Suurim kink on Sinu aeg ja pühendumine. Kui soovid panustada oma aega kas lastega tegelemisel, maja ja aia korrastustöödel või Käopesa peredele elamuste pakkumisel, seda ka enne ja pärast jõule, võta ühendust aadressil info@kaopesa.ee ning leiame võimaluse Sinu kaasamiseks tegevustesse.

 
Kodus seisma jäänud vanad riided saate viia taaskasutuskeskusesse, kulunud ja katkised riided H&M poe kogumiskasti. Laste riietamise eest vastavalt lapse soovidele hoolitsevad perekodu kasvatajad.

Sinu panus tuleb südamest, kuid palun arvesta oma heatahtlikkuse juures pere ja laste soove, sh peres kehtestatud piiranguid laste magusatarbimisele.
Kui soovid kindlasti midagi lastele kinkida, olgu see siis üks tore elamus – raamat, kino-, teatri- või muuseumikülastus.

 Aura veekeskuses  on meil ettemaksukonto ja sinna saab soovi korral sissemakse teha kirjutades meile lea@kaopesa.ee. Siis saadame ettemaksuarve. Meie lapsed väga naudivad Aura külastusi.

Kui soovid panustada rahaliselt, siis on Sul võimalus toetada SA Tartu Perekodu Käopesa tervikuna, konkreetset peremaja või last, projekte ja tegevusi.

Heateo saad teha sponsorkontole: SEB Pank-EE751010220225344227
Igapäevatoiminguteks pangakonto: SEB Pank-EE291010220221398222

Täname!

We are grateful for any support you may want to give – excursions and events organised especially for children, monthly donations and single monetary contributions etc.

Should you wish to make a single donation, you can make a donation on our bank account

IBAN: EE751010220225344227 

SWIFT/BIC: EEUHEE2X

Association Tartu Perekodu Käopesa

If you would like specific information about the needs of the Association Tartu Perekodu Käopesa, please do not hesitate to contact us info@kaopesa.ee

You can support Association Tartu Perekodu Käopesa in general, a specific family or a child as well as activities and projects which need funding.